VILADOMY VELESLAVÍN PRAHA 6

Úvod » Aktuality » VILADOMY VELESLAVÍN PRAHA 6
VILADOMY VELESLAVÍN PRAHA 6
16. 9. 2013

PODEPSÁNO....  s naším partnerem společností BAK jsme začali realizovat bytový dům.

 

Výjimečně klidné místo plné zeleně, originální architektura s lidskými měřítky, kvalita materiálů i jejich zpracování, komfort – to vše zaručuje více než příjemné prostředí, které vám jen tak nezevšední a stane se základem Vašeho spokojeného života. Prostě radost bydlet – Viladomy Veleslavín.

Projekt tvoří celkem 3 budovy, které zahrnují 72 bytů včetně 8 duplexů. Komfortní byty o velikostech od 1+kk po 4+kk mají dispoziční řešení zaručující dokonalé pohodlí a mnoho možností úprav přesně podle vašich představ a záměrů. Těšit se můžete také na byty s druhým vchodem ze zahrady, samozřejmostí je podzemní parkoviště.

Čtvrť Veleslavín vznikla asi v 11. století a jako jedna z mála pražských částí si dodnes zachovala tvář bez větších zásahů velkoměstské urbanizace. I proto je zde bydlení tak příjemné a oblíbené.

Viladomy Veleslavín naleznete v tiché uličce Pod Dvorem. Hned v sousedství stojí zámek s krásným parkem.

Spojení s centrem zajišťuje ulice Evropská a trasa metra „A“. Právě budovaná stanice se nachází jen 300 m od projektu, zastávky autobusové a tramvajové dopravy pak pouhých 200 m. V dosahu je také letiště Ruzyně.

Veleslavín i jeho blízké okolí nabízí celou řadu možností k rekreaci či sportovním aktivitám. Nedaleko leží chráněná oblast Šárecké údolí, přírodní koupaliště Džbán, sportovní areál SK Aritma nebo Sport Centrum Evropská se širokou nabídkou služeb. Nechybí ani důležitá občanská vybavenost: školy (např. International school – Nebušice), nákupní středisko, polikliniky, Canadian Medical center, lékárna, pošta, čerpací stanice a podobně.

 

Zpracovávám...