CO DĚLÁME

Našim klientům zajišťujeme vše od prvotních individuálních konzultací až po následné profesionální plánování, řízení projektů, realizaci a správnou údržbu.

Nabízené služby   ANALÝZY
Optimalizace krok za krokem. S projekty našich klientů jsme spjati od začátku až do konce. Pečlivě zkoumáme specifikace a klademe důraz na jednotlivé požadavky. Při rekonstrukčních projektech je dané místo navštíveno naším technickým odborníkem, který posoudí veškeré místní podmínky a zajistí tak veškeré potřebné informace pro úspěšnost projektu.

Nabízené služby   PORADENSTVÍ
Technická podpora a kalkulace předobjednávky. Naším hlavním cílem je nalézt perfektní řešení pro každý projekt, bez ohledu na velikost klienta. Předobjednávkovou kalkulaci nabízíme pro pro SHEV, výpočet denního světla a zastínění, protipožární ochranu a konzultace při navrhování energetického konceptu. Spolu s komparativními výpočty doporučuje nejvhodnější produkty.

Nabízené služby   PROJEKCE
Komplexně a dokonale. Vyvíjíme individuální koncepty a poskytujeme komplexní a závazné harmonogramy projektů. Rychlá a spolehlivá nabídka projektových dokumentů, technických specifikací a výkresů.

Nabízené služby   REALIZACE
Zajišťujeme včasnou instalaci školenými montážními týmy. Projekty obnovy mohou být prováděny během probíhajícího provozu ve vašem domě, podniku či provozu. Profesionálně integrujeme naše řídicí systémy a rozhraní do systému správy budov. Ekologicky šetrná likvidace všech obalových materiálů je samozřejmostí. Pokud je to nutné, zajistíme závěrečnou přejímací zkoušku prostřednictvím nezávislého auditora. K dispozici je odborná závěrečná dokumentace.

Nabízené služby   SERVIS A ÚDRŽBA
Autorizovaným odborníkem Indu Light je autorizovaná specializovaná firma pro údržbu a servis systémů kouře a tepla (SHEV). Můžeme vypracovat individuální smlouvy o údržbě podle požadavků našich klientů.

Nabízené služby   TECHNICKÝ A ENERGETICKÝ AUDIT
Našim klientům nabízíme i techický a energetický audit, ekonomiku projektu a v neposlední řadě i optimalizaci řešení daného projektu.