top of page
Realizace VZT - Březhrad

NAŠE SLUŽBY

1 / Světlíkové systémy

Světlíky Indu Light dodáváme, montujeme a servisujeme v mnohých typech – obloukové, sedlové, shedové, pultové nebo bodové světlíky s možností výplně sklem, polykarbonátem nebo plexi.
Umíme také klapky nebo žaluzie pro denní ventilaci, odvod kouře a tepla nebo kombinace obojího.
Ovládání pomocí CO2, stlačeného vzduchu, elektra 24 nebo 230 V.

2 / 2D a 3D projektování

Komplexní návrh řešení dle zadání klienta. Vypracování návrhů, studií a projektů 2D/3D, ve stupních ÚR, DSP, VDS, DPS. Zakreslení skutečných stavů. Inženýring a autorský dozor. 

3 / Technická zařízení budovy

Realizujeme všechny profese TZB do rodinných domů, administrativních budov i skladových a výrobních hal. Rádi Vám zajistíme kompletní dodávku a montáž na klíč s ohledem na Vaše finanční a časové možnosti.
V oboru TZB jsou zahrnuty veškeré vnitřní instalace – vytápění, vzduchotechnika, klimatizace, chlazení, rozvody plynu a vody i odpady a kanalizace.

4 / Měření a regulace

Vzhledem k důrazu, který je kladen na úspory energií, se stávají nezbytnou součástí všech technologických zařízení budov systémy měření a regulace. K realizaci přistupujeme vždy individuálně a komplexně. Začínáme analýzou, ze které se odvíjí návrh řešení. Následuje projekt a po jeho schválení dodávka a vlastní montáž. Samozřejmostí je také záruční a pozáruční servis.

5 / Technická údržba a servis

Naše společnost je autorizovaná výrobcem k provádění servisu a technické údržbě světlíků a zařízení pro odvod kouře a tepla (SOZ nebo dříve ZOKT či OTK) značky Indu Light dle vyhlášky 246/2001 sb.
Poskytujeme záruční i pozáruční servis k zařízením HVAC. Provádíme servis a revizi těsnosti i u špatně přístupných zařízení a to pomocí horolozeckého vybavení.

6 / Generální dodávky
Větší, komplikovanější či časově náročnější zakázky provádíme v režimu generální dodavatel stavby. Tímto způsobem jsme schopni pokrýt jak projekční a projektovou (projednání s úřady) přípravu, tak vlastní realizaci díla. Celé řízení výstavby pak sestává z komunikace mezi investorem, architektem a námi, jako generálním dodavatelem stavby. V případě rekonstrukcí či úprav stávajících objektů nemáme problém s akceptací jmenovaných dodavatelů (např. pro MaR, SHZ atd..). 
Kotva 1
Kotva 2
Kotva 3
Kotva 4
Kotva 5
Kotva 6
bottom of page